MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 9109337
nr 910 9337
Lavoar
1800-tal, längd: 75, djup: 40, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:08:02
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr